ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU
  • Węgierska Górka
Węgierska Górka, Węgierska Górka, Śląskie, Polska
ULTER-SPORT
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zapewnienie bezawaryjnej pracy urządzeń produkcyjnych

- usuwanie usterek, awarii maszyn produkcyjnych oraz uczestniczenie w ich modernizacji i usprawnianiu

- podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

- naprawy, konserwacje, modyfikacje instalacji elektrycznej

- przestrzeganie przepisów i norm obowiązujących w zakładzie, przepisów p.poż i BHP

- wykonywanie zaplanowanych przeglądów

- wykonywanie przezbrojeń narzędzi, maszyn

- raportowanie wyników prowadzonych prac przełożonemu

WYMAGANIA:

- uprawnienia SEP (mile widziane)

- wykształcenie techniczne (w kierunkach elektrycznym lub pokrewnych)

- umiejętność identyfikacji awarii oraz ich analizowania

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

- podstawowa, praktyczna znajomość automatyki przemysłowej (mile widziane)

- odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane

- doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- pełne wsparcie w okresie wdrożenia w powierzone cele i zadania,

- szkolenia w celu zapewnienia rozwoju kompetencji oraz podniesienia kwalifikacji,

- benefity: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS

  • Praca Węgierska Górka
  • Elektryk Węgierska Górka
  • Węgierska Górka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075