Elektryk utrzymania ruchu
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
Fabmet Sp. z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Odpowiada za utrzymanie w ruchu ciągłym maszyn, urządzeń i instalacji m.in. w halach produkcyjnych zgodnie z ich przeznaczeniem, wykorzystaniem, racjonalnym użytkowaniem energii, bezpieczeństwem obsługi i otoczenia oraz z zachowaniem wymagań ochrony środowiska.
  • Praca na pełny etat B2B lub umowa o pracę.

Wymagania

  • Wymagane uprawnienia SEP.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Bytom
  • Pracownik utrzymania ruchu Bytom
  • Elektryk Bytom Odrzański
  • Elektryk Bytom
  • Technik elektryk Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714