Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie napraw i przeglądów maszyn produkcyjnych,
  • okresowe inspekcje techniczne maszyn i urządzeń: serwisowanie, konserwacje,
  • utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy poprzez kontrole

    i usprawnianie parku maszynowego.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zasadnicze techniczne: mechanika, elektryka, automatyka,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (system czterobrygadowy).
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office: Word, Excel).

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym oraz aktualne uprawnienia SEP do 1 kV.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat bez okresu próbnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • możliwość zdobycia uprawnień UDT na obsługę wózka widłowego, obsługę suwnic oraz na eksploatację urządzeń i sieci (E1, E2),
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny dla pracowników,
  • kartę Multisport oraz OK System dla pracownika i członków rodzin,
  • system nagród KAIZEN,
  • system benefitów socjalnych w postaci wczasów pod gruszą, dofinansowań do kolonii dla dzieci, paczek świątecznych, kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • bony żywieniowe,
  • bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • współpracę z trenerem, dostosowaną do doświadczenia,
  • extra bonus do 1500 brutto za polecenie pracownika.

  • Praca Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Elektryk Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782