Elektryk na terenie zakładu produkcyjnego
  • Wierzbica
elektryk na terenie zakładu produkcyjnego
Wierzbica, Wierzbica, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie konserwacji, remontów, napraw podległych sieci i instalacji elektrycznych na terenie zakładu
  • obsługa, konserwacja stacji energetycznych na terenie zakładu
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych jak i pomiarów oświetlenia podległych sieci i instalacji elektrycznych
  • montaż instalacji elektrycznych

WYMAGANIA:
  • uprawnień elektrycznych grupy G1 powyżej 1kV(mile widziane)
  • znajomości schematów elektrycznych

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie 2 zmianowym od pon-pt; w  godzinach 6-14;14-22
  • wynagrodzenie od 4500 PLN do 6000 PLN brutto miesięcznie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Wierzbica
  • Elektryk Wierzbica
  • Wierzbica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782