Spawacz MIG/MAG/TIG
  • Iłża
spawacz MIG/MAG/TIG
Iłża, Iłża, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży produkcyjnej , poszukujemy spawaczy z dowolnymi uprawnieniami TIG/MIG lub MAG.

Oczekujemy

  • uprawnień spawalniczych

  • umiejętności czytania rysunku technicznego

  • gotowości do pracy 2 zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas określony
  • pracę w stabilniej firmie produkującej
  • wynagrodzenie od 4 550 pln brutto + 10% premii + dodatek nocny 20%
  • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa
  • 2 zmianowy system pracy

Zadania

  • prace spawalnicze MIG/MAG/TIG

  • spawanie konstrukcji stalowych, ram oraz zestawów podtynkowych

  • Praca Iłża
  • Spawacz Iłża
  • Iłża - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075