Elektryk, Elektromonter
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Runtime by Synergie
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk, Elektromonter - praca blisko Polski
Od: Runtime Personal GmbH
Miejsce pracy: Drezno, Niemcy
Runtime Personal GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.
Do stałej współpracy poszukujemy Elektryków i Elektromonterów.
Miejsce pracy : Drezno, Königsbrück, Bautzen
Stanowisko: Elektryk, Elektromonter, Mechatronik
Wymagania:
Wykształcenie w kierunku elektrycznym mile widziane,
Prawo jazdy + własny samochód,
Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację w miejscu pracy,
Doświadczenie w zawodzie Elektryk, Elektromonter lub Mechatronik
Znajomość rysunku technicznego,
Umiejętność posługiwania się narzędziami monterskimi i przyrządami pomiarowymi.
Zadania:
Montaż instalacji elektrycznych w piecach do wypieku mrożonego pieczywa według rysunku technicznego i planów instalacyjnych.
Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony oraz ubezpieczenie zdrowotne,
Premie świąteczne, urlopowe oray zakładowe,
Od 14,15€/h brutto + 4€ netto diety do każdej przepracowanej godziny (=32€ za 8h pracy).
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

  • Praca Wrocław
  • Elektromonter Wrocław
  • Elektryk Wrocław
  • Elektromonter pomiarów Wrocław
  • Technik elektryk Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190