ELEKTROMONTER
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
REVICO S.A.
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie instalacji i sieci elektroenergetycznych nN, SN
  • montaż aparatury elektrycznej obwodów wtórnych
  • montaż aparatury elektrycznej obwodów pierwotnych
  • wykonywanie linii kablowych SN i nn
  • montaż rozdzielnic SN i nn

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na stanowisku elektromontera min. 1 rok
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnienia SEP
  • prawo jazdy kat B (mile widziane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i dyspozycyjność

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Kolejność umów: okres próbny (3 m-ce), kolejna umowa na cz. określony (1 rok) i umowa stała
  • Stawka za rbg 36-50 zł brutto, śr. ilość rbg w m-cu – 168,
  • Za pobyt w delegacji: diety i zakwaterowanie (495 zł/tydzień) rozliczany w systemie tygodniowym,
  • W okresie jesienno-zimowym ryczałt na posiłki regeneracyjne (600 zł/ netto /m-c)
  • Zapłata za nadgodziny wg Kodeksu Pracy,
  • Premie motywacyjne, miesięczne,
  • Dofinansowanie do wczasów,
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Paczki świąteczne dla dzieci, premie świąteczne.

OSOBA WSKAZANA DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY ZE STRONY REVICO:

Anna Brożyna – 609 980 173

  • Praca Wrocław
  • Elektromonter Wrocław
  • Elektromonter pomiarów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532