Elektryk/Elektromonter
  • Białe Błota
Białe Błota, Białe Błota, Kujawsko-pomorskie, Polska
POL-INVEST
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kierownik Elektryków/Elektromonterów
Zakres obowiązków: • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP • Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt, zasoby ludzkie • Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną • Współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami • Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami • Udział w procesie rozliczenia robót • Udział w przygotowaniu dokumentacji odbioru robót • wykonywanie prac montażowych i utrzymaniowych linii, urządzeń oraz obiektów elektroenergetycznych • Wykonywanie przeglądów, oględzin, operacji łączeniowych przy urządzeniach elektroenergetycznych oraz pomiarów elektrycznych • Praca na wysokości
Wymagania: • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) branżowe • znajomość zagadnień elektrycznych, • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu, sprawność fizyczna • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami, • dbałości o powierzony materiał oraz narzędzia, • Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia • Efektywność w działaniu • Dobra organizacja pracy, kreatywność  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• doświadczenie w koordynowaniu zasobem ludzkim, projektowaniu, nadzorowaniu prac elektrycznych
• Uprawnienia elektryczne
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
• Rozwój zawodowy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pomoc przy wykonaniu uprawnień do kierowania robotami elektrycznymi
• Atrakcyjne wynagrodzenie - premie

  • Praca Białe Błota
  • Elektromonter Białe Błota
  • Elektryk Białe Błota
  • Białe Błota - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293