Elektronik - Elektromonter
  • Sicienko
Sicienko, Sicienko, Kujawsko-pomorskie, Polska
APS Aviation Sp z o.o.
25. 4. 2024

Firma APS AVIATION Sp. z o.o. jest producentem produktów wysokiej jakości oświetlenia przeszkodowego oraz oświetlenia nawigacyjnego dla lotnisk i lądowisk.
Poszukujemy kandydata na stanowisko Elektronik - Elektromonter.
Twój zakres obowiązków:
Montaż i instalacja systemów elektronicznych, elektrycznych i elektromechanicznych,
Testowanie, konfigurowanie i naprawianie urządzeń elektronicznych,
Wykonywanie pomiarów i kontroli jakości produkcji,
Przygotowywanie materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu,
Współpraca z zespołem inżynierów i techników,
Dokumentowanie wykonanych prac i zgłaszanie ewentualnych problemów,
Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i norm technicznych,
Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
Nasze wymagania:
chęć do doskonalenia swoich umiejętności i otwartość na zdobywanie wiedzy,
dyspozycyjność, punktualność, prawo jazdy kat B. Oferujemy
niezbędne narzędzia pracy,
atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia,
zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
przyjazną atmosferę w pracy,

  • Praca Sicienko
  • Elektromonter Sicienko
  • Sicienko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228