Elektryk - Elektromonter
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Firma energetyczno - budowlana ELMOR Roman Adam Sobczyński
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych na obiektach remontowanych i nowobudowanych, głównie użyteczności publicznej na terenie Warszawy i najbliższej okolicy.
  • Montaż osprzętu, oświetlenia, rozdzielnic, sieci LAN, SSP.
  • Wynagrodzenie zależne od wykształcenia, doświadczenia i umiejętności.

Wymagania
  • Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum rok.
  • Aktualne uprawnienia SEP mile widziane.
  • Wykształcenie zawodowe elektryk - elektromonter.

Oferujemy
  • Praca w stabilnym zespole na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B.
  • Ubezpieczenie na życie.

  • Praca Warszawa
  • Elektromonter Warszawa
  • Elektryk Warszawa
  • Elektromonter pomiarów Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080