ELEKTRYK / ELEKTROMONTER
  • Trąbki
mazowieckie, Trąbki, mazowieckie, Polska
Zignago Vetro Polska S.A.
25. 4. 2024

Zignago Vetro Polska S.A. wiodący producent opakowań szklanych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

  • Zapewnienie ciągłości pracy i sprawności linii produkcyjnych w zakresie instalacji elektrycznych
  • Diagnostyka i usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji
  • Zapewnienie sprawności infrastruktury elektrycznej zakładu
  • Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane zawody: Elektryk, Elektromonter
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Elektryk
  • Uprawnienia elektryczne SEP G1 powyżej 1kV
  • Umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Umiejętność wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu czynności
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • Stały grafik pracy w systemie 4- zmianowym (8 godz./dzień)
  • Premia kwartalna zależna od absencji
  • Premia roczna
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego m.in. wczasy pod gruszą, talony na święta, karty świąteczne dla dzieci do 18 rż., pożyczki mieszkaniowe
  • Możliwość wykupienia karty sportowej oraz dodatkowego ubezpieczenia na życia

  • Praca mazowieckie
  • Elektromonter Wysokie Mazowieckie
  • Elektromonter mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030