Elektromonter
  • Osieck, Sobienie-Jeziory, Góra Kalwaria, Garwolin, Wola Rębkowska, Celestynów, Wilga, Karczew, Parysów
mazowieckie, Osieck, Sobienie-Jeziory, Góra Kalwaria, Garwolin, Wola Rębkowska, Celestynów, Wilga, Karczew, Parysów, Mazowieckie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
8. 5. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Sobienki pow. Otwocki, woj. mazowieckie

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-14:00,
  • wynagrodzenie w przedziale 4 700 zł – 5 600 zł brutto/mc w zależności od doświadczenia Kandydata,
  • premia wydajnościowa w przedziale 1 100 zł – 1 900 zł brutto/mc,
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku w swojej branży.

Zadania:

  • instalacja rozdzielnic niskiego napięcia w systemie elektrycznym,
  • składanie szaf sterowniczych zgodnie z dostarczoną dokumentacją,
  • nadzór nad odpowiednią jakością oraz estetyką wykonanych elementów,
  • wykonywanie prac opierając się na planach i schematach elektrycznych,
  • przestrzeganie przepisów dotyczących BHP oraz dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych- warunek konieczny,
  • wykształcenie elektryczne minimum zawodowe lub średnie- warunek konieczny,
  • rozumienie zasad działania i budowy rozdzielnic elektrycznych, w tym wiedza na temat ich składników, (takich jak przekaźniki, wyłączniki, zabezpieczające elementy, transformatory, liczniki elektroniczne, itp.),
  • umiejętność przeprowadzania montażu i instalacji rozdzielnic elektrycznych, włączając w to prace związane z podłączaniem kabli, przewodów oraz gniazd i złączy elektrycznych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • sumienność, umiejętność pracy w zespole.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca mazowieckie
  • Elektromonter Wysokie Mazowieckie
  • Elektromonter mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293