Elektryk
  • Radom
elektryk
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Szukasz stałej, stabilnej pracy w renomowanej firmie na terenie Radomia?

Posiadasz uprawnienia SEP do 1 kV i książeczkę Sanepid ?

Szukamy właśnie Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie zawodowe/techniczne o profilu elektryk lub pokrewne
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie 6000-7200 zł brutto miesięcznie + dodatki
  • premia produkcyjna do 470 zł brutto miesięcznie
  • dla osób dojeżdżających powyżej 25 km dodatek w wysokości 300 zł brutto miesięcznie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna Medicover, Multikafeteria

Zadania

  • montaż i utrzymanie instalacji elektrycznych w zakładzie produkcyjnym
  • usuwanie awarii elektrycznych na linii produkcyjnej
  • prowadzenie diagnostyki i analiz problemów
  • diagnoza uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i układów automatyki

  • Praca Radom
  • Elektryk Radom
  • Elektryk Radomin
  • Technik elektryk Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228