Elektromechanik/elektryk
  • Radom
elektromechanik/elektryk
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Zatrudnimy mechaników, elektryków oraz automatyków do zakładu produkcyjnego w Radomiu lub Jedlińsku.

Oferujemy możliwość przyuczenia dla osób po szkole kierunkowej.

Oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie techniczne kierunkowe (elektromechanik, elektryk, elektroautomatyk, mechanik przemysłowy, robotyk);
  • umiejętność diagnozowania przyczyn usterek i awarii
  • mile widziane uprawnienia: SEP do 1kV
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez naszego klienta
  • wysokie wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia zawodowego: 5000-8000zł brutto miesięcznie
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • benefity

    • paczki świąteczne
    • premie uznaniowe
  • pracę w zakładzie produkcyjnym w Radomiu lub Jedlińsku

Zadania

  • montaż instalacji elektrycznych w zakładach produkcyjnych na terenie Radomia i Jedlińska
  • wykonanie ogólnych prac elektrycznych
  • montaż tras kablowych i układanie okablowania, montaż osprzętu oraz oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
  • dbanie o prawidłowe działanie maszyn produkcyjnych
  • usuwanie usterek i awarii
  • bieżącą kontrola maszyn

  • Praca Radom
  • Elektromechanik Radom
  • Elektromechanik Radomin
  • Elektryk Radomin
  • Elektryk Radom
  • Technik elektryk Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963