Elektryk-Automatyk utrzymania ruchu
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 5. 2024

posiadasz doświadczenie na stanowisku automatyka/elektryka utrzymania ruchu i posiadasz uprawnienia SEP? znajomość układów automatyki, sterowników PLC masz w małym palcu?

świetnie się składa!

Obecnie poszukujemy Elektryka-Automatyka do jednej z firm na terenie miejscowości Czosnów!

Oczekujemy

  • wykształcenia kierunkowego - najlepiej na kierunku elektryk, elektromechanik, elektronik
  • doświadczenia w pracy jako samodzielny automatyk
  • uprawnień SEP do 1 kV - eksploatacja
  • wiedzy z zakresu automatyki oraz elektryki (sterowniki PLC, czujniki, zawory, falowniki itp.)
  • praktycznej umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej
  • braku przeciwskazań do pracy na wysokości
  • mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości
  • umiejętności pracy w zespole, dokładności i sumienności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia oraz umiejętności!
  • premię regulaminową do 12,5% od wynagrodzenia podstawowego + 20% dodatek nocny
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas określony)
  • praca w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22,22-6)
  • pracę z nowym parkiem maszynowym
  • ryczał za dojazdy, jeśli mieszkasz ponad 30 km od miejsca pracy!
  • możliwość wyrobienia uprawnień wysokościowych
  • benefity:prywatna opieka medyczna Medicover, karta multisport, fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe PZU, domki na mazurach, wyjazdy integracyjne

Zadania

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki i automatyki
  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i

    urządzeń
  • obsługa i programowanie elementów układów automatyki
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

  • Praca Legionowo
  • Elektryk Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322