Młodszy doradca ds. sprzedaży
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, Masovian Voivodeship, Polska
PBG SERVICES sp. z o.o.
13. 4. 2024

Miejsce pracy: Łomianki

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczna sprzedaż telefoniczna produktów, które oferujemy
  • Realizacja celów jakościowych i efektywnościowych
  • Realizacja celów sprzedażowych dzięki, którym będziesz mieć wpływ na swoje dodatkowe wynagrodzenie
  • Nawiązywanie kontaktu z klientami zarówno w formie wychodzących połączeń kampanijnych, jak i realizacja połączeń przychodzących na infolinii sprzedażowej
  • Dbanie o rzetelność przekazywanych informacji

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość technik sprzedażowych
  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży lub w pracy o podobnym charakterze
  • Znajomość zasad telefonicznego kontaktu z klientami
  • Determinacja i zaciętość w realizacji celów
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (podstawa + premia uzależniona od wyników sprzedaży)
  • Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 lub 10.00-18.00
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Pełne wdrożenie merytoryczne oraz szkolenia sprzedażowe na początku, jak i w trakcie zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Możliwość awansu wewnątrz struktur grupy
  • Praca w miłej atmosferze
Aplikując, prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez spółkę PBG Services Sp. z o.o. dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”

  • Praca Łomianki
  • Doradca Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322