Elektryk
  • Łódź
Elektryk
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Libet S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Elektryk

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń ciągu technologicznego w zakresie elektryki, elektroniki i automatyki
  • Diagnozowanie awarii oraz naprawa maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn linii produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na równoległym lub podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Uprawnienia SEP min. 1kV
  • Umiejętność biegłego czytania dokumentacji elektrycznej
  • Umiejętność diagnozowania elementów elektrycznych i doświadczenie w usuwaniu awarii

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży przemysłowej
  • Znajomość sterowników S5 i S7

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Libet
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wewnętrzny program poleceń pracowniczych
  • Ubezpieczenie grupowe

Libet S.A.

Firma Libet SA jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Mamy 5 Zakładów Produkcyjnych i pracujemy w 20 - 40 osobowych zespołach. Średni staż pracy naszych pracowników wynosi 10 lat, a średnia wieku to 45. Obsługujemy węzły betoniarskie, pracujemy na wibroprasach, a końcowym etapem produkcji jest linia pakująca. Jeżeli zależy Ci na stałej pracy i chcesz razem z nami brać udział w tworzeniu produktów wysokiej jakości, to ta praca jest dla Ciebie!

  • Praca Łódź
  • Elektryk Łódź
  • Technik elektryk Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851