ELEKTRYK
  • Olkusz, olkuski, małopolskie
ELEKTRYK
Olkusz
HR TEAM Sp. z o. o.
22. 5. 2024
do uzgodnienia

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: ELEKTRYK

Miejscowość: Osiek (koło Olkuszu)

Specyfikacja zakładu: Stamping – produkcja

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP

Zakres obowiązków:

  • Instalacje elektryczne, automatyka
  • Usuwanie na bieżąco awarii oraz zakłóceń elektrycznych
  • Remontowanie, konserwacje i modernizacje urządzeń
  • Wykonywanie czynności diagnostycznych
  • Kontrolowanie i monitorowanie pracy urządzeń elektrycznych oraz ich automatyki
Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia
  • system pracy: 2 zmiany po 8h (6-14, 14-22)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • premie świąteczne

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Olkusz
  • Elektryk Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509