Elektromonter Zabezpieczeń i Obwodów Wtórnych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
5 400,00 - 9 300,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Pilnie poszukujemy Elektromonterów Zabezpieczeń i Obwodów Wtórnych dla naszego klienta ENEi.
Zapewniamy pewną pracę, w firmie o kapitale państwowym!
Prowadzenie prac montażowych na obiektach elektroenergetycznych, w zakresie zabezpieczeń i obwodów wtórnych.
Prefabrykacja warsztatowa układów EAZ.
Wymagania stanowiska
  - min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu elektrotechniki, elektroniki i energetyki, - mile widziana umiejętność konfiguracji cyfrowych sterowników EAZ. - mile widziana znajomość konfiguracji i obsługi sterowników programowalnych - uprawnienia E grupy 1 bez ograniczenia napięcia, - brak przeciwskazań do pracy na wysokości, - dyspozycyjność, możliwość pracy w delegacji , - prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- praca na pełen etat, na podstawie umowy o prace, - stała praca w znanej firmie - ENEA, - atrakcyjne wynagrodzenie, od 5 400 do nawet 9 300 zł brutto, - dobrą atmosfera w miejscu pracy, - dodatek do karty Multi Sport, - premie świąteczne i okolicznościowe,

  • Praca Poznań
  • Elektromonter Poznań
  • Elektromonter pomiarów Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714