Elektromonter
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
26. 4. 2024

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko:
ELEKTROMONTER
miejsce pracy: ul. Grunwaldzka 55
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- montaż instalacji elektrycznych
- wykonywanie prac serwisowych w zakresie instalacji elektrycznej, maszyn, urządzeń
- praca stacjonarna w nowo otwartym budynku szpitala
OCZEKIWANIA:
- wykształcenie minimum zawodowe elektryczne lub pokrewne: automatyka/wentylacja/mechatronika
- minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- ważne uprawnienia elektryczne E
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- kompleksowe wdrożenie do pracy
- stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach
- wynagrodzenie na poziomie rynkowym
- bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
- możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych
- możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach
W przesłanych do Szpitala dokumentach prosimy o wpisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie przez Szpital Państwa danych osobowych o następującej treści:
Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu z siedzibą w 60-355 Poznań, ul. Przybyszewskiego 49 moich danych osobowych zawartych przeze mnie w CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.. Oświadczam, że zgoda została wyrażona dobrowolnie.
Oświadczam, że przed wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych zostałam/em poinformowana/ny, (za pośrednictwem strony internetowej www.skpp.edu.pl) że mogę w dowolnym momencie ją wycofać poprzez poinformowanie o tym administratora w formie pisemnej lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres @
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora moich danych osobowych zawartych przeze mnie w CV oraz liście motywacyjnym do celów przyszłych rekrutacji jednak nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

  • Praca Poznań
  • Elektromonter Poznań
  • Elektromonter pomiarów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532