Elektromonter |z uprawnieniami SEP (Niemcy - Bawaria)
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki:

  • montażu elementów instalacji elektrycznych
  • uruchamianiu nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych
  • analizowaniu usterek, rozwiązywaniu problemów technicznych
  • wykonywaniu prac ślusarskich i monterskich

Oczekiwane:

  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz elektroniki
  • wykształcenie o profilu elektrycznym
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do pracy w systemie: 3 tygodnie delegacja/1 tydzień wolny

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferowane:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na okres 2 lat) - bezpośrednio przez naszego Klienta
  • praca na terenie Niemiec - okolice Monachium (Bawaria)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od doświadczenia i umiejętności)
  • zakwaterowanie (pokój 1-osobowy)
  • auto służbowe
  • benefity pozapłacowe: m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program rekomendacji, bony świąteczne
  • możliwość zdobycia doświadczenia

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Białystok
  • Elektromonter Białystok
  • Elektromonter pomiarów Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714