ELEKTRYK / ELEKTROMONTER
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Neo Montec Sp. z o.o.
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER – praca na całym świecie

Zakres obowiązków:

  • Montaż elektryczny nowych maszyn oraz linii produkcyjnych
  • Naprawa maszyn oraz instalacji elektrycznych
  • Przeglądy maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Prefabrykacja oraz montaż tras kablowych
  • Montaż elektryczny szaf sterowniczych
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie elektrotechniki lub inne wyksztalcenie jako inżynier mechatronik lub technik elektronik lub zbliżone kwalifikacje techniczne
  • Znajomość sterowników PLC, mile widziane: S7, Rockwell RS Logix
  • Doświadczenie w wizualizacji procesów, Intouch, WIN CC Flex
  • Praktyczna znajomość budowy szaf sterowniczych
  • Dobra znajomość dziedziny automatyki i techniki napędowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i organizacji własnego czasu
  • Gotowość do pracy mobilnej w różnych krajach (90% czasu)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i / lub znajomość innego języka obcego
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane

Oferujemy

  • Oferujemy zróżnicowaną i odpowiedzialną pracę w dobrze znanej, międzynarodowej, rozwijającej się Grupie Firm produkujących specjalistyczne maszyny i urządzenia. Oferujemy przyjazną atmosferę pracy i rozwój osobisty
  • Zapewniamy stabilne ponadprzeciętne wynagrodzenie, polską umowę o prace, szkolenia w Niemczech, a także wszystkie potrzebne narzędzia pracy jak telefon, laptop i samochód służbowy.

  • Neo Montec Sp. z o.o. jest jedną ze spółek zrzeszonych w niemieckim Holdingu Kahl Group. Specjalizujemy się w świadczeniu usług montażowych na całym świecie. Nasza oferta pracy skierowana jest do osób z doświadczeniem zawodowym jak również do absolwentów szkół wyższych technicznych chętnych do nowych wyzwań.

  • Praca Białystok
  • Elektromonter Białystok
  • Elektryk Białystok
  • Elektromonter pomiarów Białystok
  • Technik elektryk Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714