Pracownik malarni proszkowej -pracownik produkcji
  • Szczecin
pracownik malarni proszkowej -pracownik produkcji
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Jesteśmy mocną firmą na rynku Amerykańskim i swój kapitał inwestujemy obecnie w rozwój naszej firmy w Szczecinie. Rozbudowujemy produkcję i obecnie szukamypracowników produkcji na nowoczesnej malarni proszkowej.Zagwarantujemy pracęod poniedziałku do piątku. Oczekujesz umowy o pracę - Mamy ofertę dla Ciebie!

Jesteśmy firmą która docenia swoich pracowników !

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij SMS

601 390 883 - oddzwonimy i opowiemy Ci o ofercie!

Pracować będziesz w Dąbiu

Oczekujemy

  • znajomości specyfiki stanowiska
  • znajomości obsługi maszyn CNC
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • chęci podjęcia dłuższej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o prace po okresie próbnym 3 miesiące i zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • pracę w systemie dwuzmianowymponiedziałek - piątek 06 -14:15 ; 14:00 - 22:15
  • wynagrodzenie na okresie próbnym3700 zł netto, kolejna umowa 3900 - 4200 zł netto
  • premia frekwencyjna 200 zł netto/miesięcznie
  • dodatkowa przerwa wliczona w czas pracy (20 min, i 2 x po 10 min)
  • szkolenia stanowiskowe i rozwijające kompetencje
  • pracę w nowoczesnej, przestrzennej i dobrze przygotowanej hali
  • wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe
  • pracę w bardzo dobrze zgranym, przyjaznym zespole

Zadania

  • czynności na dziele malarni proszkowej (przygotowanie materiału do pokrycia farbą, nanoszenie farby, utwardzenie farby)
  • praca na maszynach CNC (frezarka, tokarka)

  • Praca Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Pracownik umysłowy Szczecin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Szczecin
  • Pracownik utrzymania ruchu Szczecin
  • Pracownik ds. administracji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782