Elektromonter Liniowy z doświadczeniem
  • Szwecja
Szwecja, Szwecja, 0, Szwecja
Victor Energy Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Victor Energy Sp. z o. o. jest spółką - córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) i specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego, w tym wykonawcą najbardziej wymagających projektów dla operatorów sieci przesyłowych i stacji elektroenergetycznych.

Opis stanowiska

  • praca na terenie SZWECJI w systemie 3/1 (3 tygodnie w Szwecji, 1 tydzień w Polsce - wolne),
  • umowa o pracę w Polsce, oddelegowanie (A1) do Szwecji,
  • praca przy naciągach sieci WN i NN,

Wymagania

  • doświadczenie przy pracy liniowej min 2 lata - warunek konieczny,
  • SEP do 1 kV, oraz mile widziane pow. 1 kV,
  • gotowość do pracy w oddelegowaniu za granicą,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości minimum do 3 m i pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • prawo jazdy kat B,
  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność,
  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych.

Mile widziane

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia na HDS, podnośniki koszowe, wciągniki, hamowniki,
  • prawo jazdy kat C.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pełen pakiet relokacyjny (diety, przejazdy, zakwaterowanie, ubrania robocze, dodatki),
  • bogaty pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, Multisport, nauka języka angielskiego, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne itd),
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników,
  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej,
  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku.

  • Praca Szwecja
  • Praca za granicą
  • Elektromonter Szwecja

  • 113 581
    19 190