Elektromonter - Elektryk
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowa linii elektroenergetycznych kablowych WN, SN i nN
  • Realizowanie prac na sieci SN i nN zgodnie z zakresem zleconych prac
  • Wykonanie robót w oparciu o dokumentację projektową
  • Przygotowanie i montaż tras kablowych
  • Montaż rozdzielnic, osprzętu elektrycznego

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie min. kierunkowe (elektryczne, elektrotechniczne)
  • Posiadania świadectwa kwalifikacji E
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi i prostych narzędzi budowlanych
  • Chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności w branży energetycznej
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Delegacje na terenie całej Polski
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Pakiet dodatkowych Benefitów
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Gdynia
  • Elektromonter Gdynia
  • Elektryk Gdynia
  • Elektromonter pomiarów Gdynia
  • Technik elektryk Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836