Elektromonter okrętowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Team Electric Poland Sp. Z.O.O
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
- Samodzielna praca z rysunkiem technicznym
- Montaż instalacji elektrycznych uzależniony od stopnia zaawansowania prac na projekcie - od wciągania kabli, białego montażu, po podłączenia różnych systemów elektrycznych we wszystkich rejonach statku, podłączanie silników, rozdzielni elektrycznych oraz pulpitów sterowniczych
Nasze wymagania:
- Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka
- Min. 3 lata doświadczenia w zakresie montażu elektrycznego dla przemysłu morskiego
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Uprawnienia SEP
- Znajomość schematów elektrycznych
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych
To oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami - Kodeksu Pracy, badź samozatrudnienie
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Zakwaterowanie na czas wyjazdów, transport, odzież roboczą
- Pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenie własnych umiejętności

  • Praca Gdynia
  • Technik mechanik okrętowy Gdynia
  • Elektromonter Gdynia
  • Elektromonter pomiarów Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179