Elektromechanik
  • Parzew
wielkopolskie, Parzew, Wielkopolskie, Polska
PAULA Ingredients Sp. z o. o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnostyka i naprawa maszyn przemysłowych
  • Inspekcje układów elektrycznych i mechanicznych
  • Regeneracja części zamiennych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne (elektryk/mechanik, elektronik, automatyk, elektromechanik, mechatronik)
  • Doświadczenie zawodowe w wyżej wymienionych zawodach
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Umiejętności czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe i medyczne
  • Pracę w ambitnym zespole, z pozytywną energią
  • Możliwość rozwoju i awansuw strukturach firmy
  • Inwestujemy w Twój rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne warunki oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, m.in.: karta MultiSport, bony świąteczne, dofinansowanie do urlopu
  • Wsparcie leadera w okresie próbnym

  • Praca wielkopolskie
  • Elektromechanik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659