Elektromechanik utrzymania ruchu
  • Żarów
Żarów, Żarów, Województwo dolnośląskie, Polska
POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA "ŻARÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Wykonywanie przeglądów, remontów parku maszynowego - Usuwanie awarii występujących podczas pracy urządzeń - Serwisowanie i konserwacja instalacji elektrycznych - Raportowanie potrzeb w zakresie zakupu materiałów instalacyjnych i części zamiennych - Udział w modernizacji istniejących układów automatyki
Wymagania stanowiska
- wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie techniczne) - uprawnienia SEP do 1 kV - znajomość instalacji elektrycznych - umiejętność czytania rysunków elektrycznych, schematów zasilania i sterowania - dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym - chęci do pracy - punktualność
Oferujemy
- Stabilne warunki zatrudnienia. - Wynagrodzenie stałe plus premia. - Dofinansowanie posiłków. - Opieka medyczna. - Program sportowy Multisport. - Szkolenia i kursy za koszt pracodawcy. - Program poleceń pracowniczych. - Ubezpieczenie grupowe. - Benefity pozapłacowe. - Dofinansowanie biletów na wydarzenia kulturalne. - Bony świąteczne 2x w roku. - Wycieczki krajowe i zagraniczne.

  • Praca Żarów
  • Elektromechanik Żarów
  • Żarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072