Elektromechanik urządzeń dźwigowych - wzrost zatrudnienia w związku z nową inwestycją
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
9. 12. 2023
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji urządzeń dźwignicowych
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie napraw i remontów

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe – profil elektryk, elektromechanik, mechatronik lub pokrewne
  • Uprawnienia energetyczne SEP E1 mile widziane (nie wymagane)
  • Uprawnienia do obsługi suwnic, kierowcy wózków widłowych mile widziane (nie wymagane)
  • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach i konserwacjach urządzeń dźwignicowych

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne dodatki płacowe
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy
  • Kursy językowe w godzinach pracy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Kęty
  • Elektromechanik Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523