Elektromechanik pojazdów użytkowych
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, wielkopolskie, Polska
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
1. 4. 2024

EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Autoryzowany partner producenta naczep SCHMITZ CARGOBULL AG poszukuje pracowników na stanowisko: Elektromechanik pojazdów użytkowych

Obowiązki

  • -Wykonywanie diagnostyki i napraw układów elektrycznych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta
  • -Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie
  • z technologią producenta
  • -Obsługinarzędzi diagnostycznych
  • -Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń

Wymagania

  • -Wykształcenie kierunkowe
  • -Doświadczenie na w/w stanowisku
  • -Znajomość pojazdów marki Mercedes-Benz
  • -Bardzo dobra znajomość diagnostyki elektroniki samochodowej
  • -Rzetelność i uczciwość
  • -Dobra organizacja pracy
  • -Czynne prawo jazdy kat. B
  • -Obsługa komputera
  • -Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • -Inicjatywa w działaniu
  • -Umiejętność pracy w zespole
  • -Chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • -Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • -Możliwość dalszego rozwoju
  • -Opiekę medyczną
  • -Świadczenia ZFŚS
  • -Dostęp do pakietów sportowych
  • -Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Praca Komorniki
  • Elektromechanik Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179