Elektromechanik
  • Poznań
elektromechanik
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Szukasz pracy w której będziesz mógł się rozwijać? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Dla naszego klienta jednego z liderów branży serwisowo – naprawczej taboru szynowego poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mechanik, elektryk, elektromechanik)
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnień SEP do 1kV
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu pojazdów szynowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta
  • pracę w firmie zajmującej się obsługą taboru szynowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane doświadczeniem (min. 4000 zł. "na rękę")
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym w godz. 6.00-14.00

Zadania

  • terminowa realizacja przeglądów i konserwacji
  • montaż i doposażenie podzespołów elektrycznych
  • wykrywanie usterek i awarii oraz prace modernizujące
  • naprawa części elektrycznej pociągów

  • Praca Poznań
  • Elektromechanik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075