Elektromechanik/ montażysta
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Carolina Toyota Bielsko
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych i elektronicznych
  • Montaż w pojazdach samochodowych urządzeń przeciw kradzieżowych, takich jak: alarmy, blokady skrzyni biegów, urządzenia monitorujące gps
  • Montaż systemów parkowania, kamer parkowania i urządzeń rejestrujących przebieg jazdy
  • Montaż akcesoriów designu zewnętrznego
  • Ścisła współpraca z działem handlowym i obsługą posprzedażną

WYMAGANIA:

    • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki, elektromechaniki i budowy pojazdów
    • zaangażowanie i dobra organizacji pracy własnej
    • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od poziomu umiejętności
  • Umowę o pracę
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Darmowy pakiet medyczny

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Elektromechanik Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055