Elektromechanik linii produkcyjnych
  • Kęty
Kęty, Kęty, Małopolskie, Polska
Grupa Kęty S.A.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU ELEKTROMECHANIKA:

  • Usuwaniem usterek, awarii, utrzymaniem sprawności urządzeń produkcyjnych i pomocniczych
  • Wykonywaniem prac montażowych i demontażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn produkcyjnych i elektroenergetycznych
  • Przygotowywaniem nowych uruchomień na urządzeniach
  • Wdrażaniem projektów, modernizacji, optymalizacji pracy urządzeń
  • Analizą zdarzeń na urządzeniach i przedstawianiem działań zapobiegawczych

WYMAGANIA:

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia zawodowego lub średniego – profil elektryczny
  • Uprawnień energetycznych SEP E1 – mile widziane
  • Umiejętności posługiwania się schematami elektrycznymi
  • Umiejętności pracy w zespole pracowników
  • Samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania
  • Gotowość szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym – mile widziana

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Atrakcyjne dodatki płacowe

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

• Kursy językowe w godzinach pracy

• Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)

• Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

• Ubezpieczenie grupowe

• Pracowniczy Program Emerytalny

  • Praca Kęty
  • Elektromechanik Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246