Elektromechanik
  • Płochocin
mazowieckie, Płochocin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy osoby na stanowisko Mechanik utrzymania ruchu.

Oferujemy stabilną pracę w zakładzie produkcyjnym będącym producentem opakowań w sektorze spożywczym.

Praca odbywa się w systemie 3-zmianowym.

Miejsce pracy: Józefów k. Błonia, powiat Warszawski Zachodni (blisko stacji PKP Płochocin).

Oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego lub średniego
  • obycia z panelami operatorskimi i sterownikami Siemensa
  • uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • uprawnień SEP eksploatacyjne do 20kV
  • znajomości programu MS Office
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • płatne dyżury pod telefonem w weekend (250 zł/doba, 500 zł Święto)
  • profesjonalne wdrożenie i szkolenia

Zadania

  • zapewnianie wysokiej dyspozycyjności techniczno-technologicznej maszyn produkcyjnych oraz urządzeń pomocniczych
  • naprawa i obsługa elementów infrastruktury na terenie zakładu
  • diagnozowanie i ocena awarii/usterek maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie bieżących przeglądów, pomiarów i regulacji maszyn celem zapewniania ciągłości pracy maszyn
  • znajomość systemów zarządzania jakością

  • Praca mazowieckie
  • Elektromechanik Wysokie Mazowieckie
  • Elektromechanik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315