ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK (HUTA BIELANY) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Jana Kasprowicza 132, 01-949 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zarmen Sp. z o.o.
2. 5. 2024
od 27,7 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- wykonywanie przeglądów, konserwacji,
- naprawa maszyn i urządzeń,
- usuwanie bieżących usterek i awarii,
- analiza stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie średnie techniczne. Umiejętności: analiza schematów elektrycznych, czytanie rysunków technicznych,. Podstawowa wiedza z zakresu instalacji elektrycznych. Mile widziane uprawnienia energetyczne E1/E2/E3. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków:
Praca w godz.: 6:00-14:00.
[Zgłoszenia: e-mail: rekrutacja@zarmen.pl; tel.601 542 144 w godz.: 8:00-15:30

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, techniczne

  • Praca mazowieckie
  • Elektryk Wysokie Mazowieckie
  • Elektryk mazowieckie
  • Elektromechanik Wysokie Mazowieckie
  • Elektromechanik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692