Ekspert w Biurze Infrastruktury
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1059370301

Obowiązki

  • Administracja Centralnym Systemem Backupu.
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z niepoprawnym wykonywaniem się backupów oraz pomoc użytkownikom końcowym w procesie odtwarzania.
  • Monitorowanie infrastruktury backupowej, podłączanie nowych serwerów do backupu oraz tworzenie raportów z wykonywalności backupów.
  • Uczestnictwo w opracowywaniu i wdrażaniu nowej architektury backupu mającej na celu poprawę wydajności i funkcjonalności.

Wymagania

  •  bardzo dobra znajomość aplikacji do wykonywania backupu: Veritas Netbackup, Veeam
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z backupem
  • bardzo dobra znajomość deduplikatorów Dell Data Domain, Veritas Appliance
  • bardzo dobra znajomość bibliotek taśmowych klasy Enterprise
  • podstawowa wiedza z zakresu wirtualizacji (VMWare, RHV)
  • znajomość systemów operacyjnych Linux, Windows
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • znajomość zagadnień backupu baz danych
  • zdolności analityczne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i pracy z inżynierami z supportu zagranicznego

Oferujemy

  • znajomość aplikacji do wykonywania backupu vProtect, IBM Spectrum Protect, Microfocus Data Protector
  • znajomość systemów operacyjnych Unix (AIX, HP-UX),
  • znajomość deduplikatorów HP StoreOnce, Veritas Appliance
  • umiejętność pisania skryptów bash/python/PowerShell

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864