Ekspert ds. przekładni lotniczych
  • Krosno
Krosno, Krosno, Podkarpackie Voivodeship, Polska
LHH Recruitment Solutions
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie wsparcia technicznego inżynierom działu R&D
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Prowadzenie zespołów projektowych
  • Identyfikacja obszarów do doskonalenia
  • Szkolenia pracowników z nowych technologii i trendów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, lotnictwo, budowa maszyn
  • Doświadczenie w pracy w dziedzinie przekładni lotniczych
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w projektowani i analizie przekładni
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Premie kwartalne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy – miedzy 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej (2-razy w tygodniu)
  • Możliwość dofinansowania relokacji
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń oraz dostęp do platform learningowych
  • Możliwość zdobycia uprawnień i licencji
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Preferencyjne pożyczki
  • Program poleceń pracowniczych
  • Miejsca parkingowe dla pracowników
  • Dodatkowe świadczenia: owoce, dofinansowanie do posiłków, pikniki rodzinne, imprezy integracyjne

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

  • Praca Krosno
  • Krosno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851