Ekspedient / Ekspedientka
  • Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
"REGUŁA"S.C.REGUŁA DARIUSZ,REGUŁA GRZEGORZ
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Kasjer/ Sprzedawca
  • KLUCZOWE ZADANIA:
  • kontakt z Klientami
  • dbałość o ekspozycję towaru oraz wszystkie elementy z nim związane
  • pilnowanie zgodności cen, przestrzeganie zasad higieny
  • rozliczanie kas i prowadzenie zmiany

Nasze wymagania

  • OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • doświadczenie mile widziane
  • komunikatywność, uczciwość, punktualność, sumienność, wywiązywanie się z poleconych zadań oraz współpracę z pozostałymi pracownikami
  • pozytywnego nastawienia
  • posiadania ważnej książeczki sanepid - epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym

To oferujemy

  • W ZAMIAN OFERUJEMY:
  • pracę w miłym zespole
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię za wyniki pracy
  • pakiet medyczny
  • pakiet sportowy (opcja)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Firma w branży handlowej działa od ponad 20 lat,

a ponad 5 lat jesteśmy franczyzobiorcą sieci LEWIATAN.

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509