Pracownik Porządkowy - W-wa Śródmieście i Annopol
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
18. 5. 2024

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu w Warszawie kandydatów do pracy na stanowisko:Pracownik PorządkowyMiejsce pracy: Warszawa, ul. MarszałkowskaPraca od poniedziałku do soboty – godziny poranne 6:30 - 9:30 lub popołudniowe 16:00-20:00

Obowiązki

  • utrzymanie czystości na terenie sklepu (ścieranie kurzu, wycieranie luter oraz witryn, odkurzanie i mycie podłóg);
  • czynności porządkowe bieżące

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • dokładność w działaniu

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • pracę od poniedziałku do soboty, w wymiarze 2 lub 3 godzin dziennie
  • stawkę 28,5 zł/brutto/h
  • pełne wdrożenie na stanowisko pracy

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt w godzinach 8-16
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322