E-commerce Marketing Specialist
  • Skarbimierzyce
zachodniopomorskie, Skarbimierzyce, zachodniopomorskie, Polska
PUCCINI SP. Z O.O
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Analiza strategii i efektywności płatnych kampanii marketingowych oraz nadzorowanie ich realizacji (m.in. Google Ads, Meta Ads, Programmatic).
  • Aktywny udział w planowaniu kampanii promocyjnych w sklepie internetowym oraz ich ewaluacja.
  • Analiza danych marketingowych i przygotowywanie raportów.
  • Monitorowanie i analizowanie trendów oraz działań konkurencji.
  • Zarządzanie sklepem internetowym w zakresie poprawność wyświetlania się materiałów tekstowo - graficznych, listingów i produktów.
  • Współpraca z działem technicznym w obszarze rozwoju sklepów internetowych, usprawnienia funkcjonalności i poprawy user experience.
  • Zarządzanie profilami marki w Google (wizytówki) wykorzystywanymi jako źródło pozyskiwania ruchu i wsparcie sprzedaży online.
  • Wsparcie reszty zespołu oraz zewnętrznej agencji reklamowej w prowadzeniu działań marketing automation oraz SEO.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale e-commerce (warunek konieczny).
  • Znajomość Google Analytics.
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google Ads i Meta Ads.
  • Umiejętność pracy w arkuszach kalkulacyjnych (MS Excel / Libra / Google Spreadsheet).
  • Znajomość zagadnień z zakresu marketingu internetowego i podstawowych współczynników efektywności.
  • Znajomość narzędzi do monitoringu internetu i mediów społecznościowych.
  • Duża samodzielność i proaktywność w realizacji powierzonych zadań.
  • Umiejętność analizy danych i raportowania wyników.
  • Kreatywność, pomysłowość i poczucie estetyki.
  • Zorientowanie na cel i pracę zespołową.
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin stacjonarnie (od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00) w siedzibie PUCCINI w Skarbimierzycach pod Szczecinem (warunek konieczny).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się spółce.
  • Wysokie standardy pracy.
  • Przyjazna i kreatywna atmosfera oraz bardzo zaangażowany zespół.
  • Nowoczesne i komfortowe biuro z wieloma udogodnieniami.
  • Praca z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz rozwiązań pakietu Microsoft.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055