Dyrektor Handlowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Jww Invest S. A.
25. 4. 2024

JWW Invest S.A. z siedzibą w Katowicach jest firmą, której głównym profilem działalności są usługi prowadzone na rynku energetyki zawodowej i przemysłowej oraz na rynku konstrukcji stalowych i rurociągów.

JWW Invest S.A. posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008, certyfikowany przez TUV CERT oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie: modernizacji, montażu, napraw kotłów parowych, wodnych, stałych zbiorników ciśnieniowych, rurociągów przemysłowych, zbiorników bezciśnieniowych i zbiorników niskociśnieniowych do materiałów trujących lub żrących.

Specjalizujemy się w modernizacjach i remontach urządzeń energetycznych, w tym szczególnie montażu części ciśnieniowych kotłów, wymienników ciepła, zbiorników i innych urządzeń około kotłowych oraz rurociągów niskoprężnych i wysokoprężnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, którą zdobyliśmy dzięki doświadczeniu i najwyższej jakości świadczonych usług na rynku krajowym i europejskim.

Zakres obowiązków:

  • Śledzenie i analizowanie branży budownictwa energetycznego pod kątem przetargów i możliwości realizacji przez Spółkę,
  • Odpowiedzialność za tworzenie strategii sprzedażowej,
  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych oraz osiąganie założonych celów handlowych,
  • Pozyskiwanie kontraktów na wszystkie możliwe sposoby,
  • Przygotowywanie ofert oraz ich finalizacja,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Monitorowanie, analizowanie i optymalizowanie procesów sprzedażowych,
  • Raportowanie do Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – najlepiej w branży budownictwa energetycznego,
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w specjalizacji budownictwo/ technologia,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym negocjacje z klientem zagranicznym,
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • Umiejętność zarządzania procesami sprzedaży,
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu stałych kontaktów z klientami z branży.

Oferujemy:

  • Pracę w liczącej się firmie na rynku,
  • Ciekawe projekty i możliwość realnego wpływu na rozwój Spółki,
  • Możliwość stałej współpracy na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość skorzystania z benefitów: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport,
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.

  • Praca Katowice
  • Dyrektor handlowy Katowice
  • Dyrektor Katowice
  • Dyrektor finansowy Katowice
  • Dyrektor szkoły Katowice
  • Dyrektor artystyczny Katowice
  • Dyrektor kreatywny Katowice
  • Przedstawiciel handlowy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228