Dyrektor Handlowy
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży technicznej.

Obowiązki

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii finansowej firmy, ustalanie prognoz krótko i długo terminowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów, nawiązywanie długofalowych relacji
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami
  • Odpowiedzialność za sprzedaż produktów z portfolio firmy
  • Przygotowywanie ofert, przeprowadzanie negocjacji handlowych
  • Procesowanie i finalizowanie kontraktów
  • Analiza rynku wraz z definiowaniem możliwości rynkowych
  • Nadzorowanie procesów i wdrażanie modyfikacji
  • Aktywny udział w wydarzeniach branżowych, reprezentacja firmy
  • Wsparcie w tworzeniu strategii marketingowej
  • Zarządzanie zespołem
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z branży technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power point)
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Ambicja, pewność siebie, zaangażowanie, kreatywność i nastawienie na sukces
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji, umiejętności negocjacyjne oraz prezentacyjne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (mile widziane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Udział w ciekawych, innowacyjnych i prestiżowych projektach
  • Samochód służbowy.

  • Praca Kielce
  • Dyrektor handlowy Kielce
  • Dyrektor Kielce
  • Dyrektor finansowy Kielce
  • Dyrektor szkoły Kielce
  • Dyrektor artystyczny Kielce
  • Dyrektor kreatywny Kielce
  • Przedstawiciel handlowy Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190