Dyrektor eksportu
  • Opacz-Kolonia
mazowieckie, Opacz-Kolonia, mazowieckie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i rozwijanie kompetencji nowego zespołu eksportowego.
  • Opracowanie i wdrożenie planów ekspansji na rynki międzynarodowe.
  • Utrzymywanie kontaktów z kluczowymi partnerami.
  • Negocjacje ważnych umów handlowych.
  • Zarządzanie budżetem i kontrola kosztów sprzedaży.
  • Wyszukiwanie nowych szans biznesowych.
  • Analiza rynku i monitorowanie trendów.
  • Doradztwo i współpraca z zarządem firmy.
  • Raportowanie wyników sprzedaży.
  • Uczestnictwo w branżowych targach i wydarzeniach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na kierowniczym stanowisku w dziale eksportu,
  • Udokumentowane sukcesy handlowe, szczególnie w Europie lub Afryce,
  • Znajomość eksportu, procedur celnych i logistyki międzynarodowej,
  • Umiejętność nawiązywania międzynarodowych relacji biznesowych,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Dobra organizacja pracy.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę B2B,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pakiet benefitów (min. karta sportowa, rabaty pracownicze)
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782