Dyrektor ds. efektywności energetycznej
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Krajowy Instytut Doradztwa Energetycznego Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie strategią efektywności energetycznej u klientów firmy
  • Tworzenie strategii energetycznych, w tym zeroemisyjnych
  • Prowadzenie analiz i identyfikacja obszarów do optymalizacji
  • Współpraca z zespołami technicznymi w celu wdrożenia rozwiązań zmierzających do oszczędności energii
  • Opracowanie layoutów i dokumentacji do pracy w klientem
  • Koordynowanie projektów związanych z poprawą efektywności energetycznej
  • Monitorowanie realizacji działań poprawiających efektywność energetyczną
  • Raportowanie wyników działań oraz prezentacja bieżących osiągnięć w zakresie oszczędności energii u klientów
  • Śledzenie zmian w przepisach dotyczących efektywności energetycznej
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w siedzibie firmy (Kraków)
  • Doświadczenie zawodowe w branży energetycznej
  • Znajomość przepisów dotyczących efektywności energetycznej
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących efektywności energetycznej
  • Rozwój zespołu oraz umiejętność zarządzanie personelem
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu kontraktów strategicznych
  • Wdrożone rozwiązania z zakresu efektywności energetycznej (portfolio)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Bonusy i premie
  • Podnoszenie kwalifikacji

  • Praca Kraków
  • Dyrektor Kraków
  • Dyrektor artystyczny Kraków
  • Dyrektor kreatywny Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Dyrektor finansowy Kraków
  • Dyrektor szkoły Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782