Dyrektor Przedszkola i Żłobka
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA HR
15. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:

  • kierowanie działalnością przedszkola i żłobka w oparciu o prawo oświatowe, ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3
  • planowanie i koordynowanie programów nauczania i działań edukacyjnych
  • reprezentowanie przedszkola i żłobka na zewnętrz
  • sprawowanie opieki nad uczniami oraz stwarzanie warunków harmonijnego rozwoju psychofizycznego poprzez działania prozdrowotne
  • realizowanie uchwał rad pedagogicznych podjętych w ramach ich kompetencji
  • zarządzanie budżetem przedszkola i zapewnienie efektywnego wykorzystywania środków
  • współpraca z rodzicami w kwestiach związanych z edukacją i rozwojem dzieci
  • zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania placówki
  • rozwiązywanie konfliktów i podejmowanie decyzji w sprawach dotyczących przedszkola
  • rekrutacja pracowników oraz zarządzanie zatrudnioną kadrą
  • koordynacja procesu naboru nowych wychowanków przedszkola i żłobka
  • zgodnie z przepisami prowadzenie dokumentacji pracowników oraz dokumentacji przebiegu nauczania

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu placówką oświatową
  • masz doświadczenie w pracy z dziećmi lub na stanowisku nauczyciela czy też innym zawodzie pedagogicznym
  • posiadasz wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogicznym lub pokrewnym
  • masz ukończone studia z zakresu zarządzania lub ukończone szkolenia związane z zarządzaniem placówkami oświatowymi
  • posiadasz wiedzę z zakresu prawa oświatowego, ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3
  • potrafisz zarządzać zespołem
  • masz doświadczenie w pracy w systemie MS Office
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym - dodatkowy atut

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii rocznej
  • dodatkowe nagrody pieniężne oraz dni wolne od pracy
  • niezbędne narzędzia pracy - telefon, laptop
  • pracę stacjonarną w siedzibie przedszkola w południowej części Krakowa

  • Praca Kraków
  • Dyrektor Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Dyrektor finansowy Kraków
  • Dyrektor szkoły Kraków
  • Dyrektor artystyczny Kraków
  • Dyrektor kreatywny Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714