DWH Architect (Oracle + SAS)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HAYS
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1186392

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DWH Architect (Oracle and SAS)

Lokalizacja: Warszawa, Rondo DaszyńskiegoBranża: ubezpieczeniowaRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: długofalowa, pierwszy kontrakt na 12 miesięcyStawka: 170-200 PLN/h netto + VATStart date: ASAPGodziny pracy: standardowePraca w modelu hybrydowym: 1 dzień na 2 tygodnie praca z biura w Warszawie

Czym będziesz się zajmował:

  • Projektowanie architektury nowoczesnych systemów analitycznych we współpracy z architektami domenowymi, biznesowymi oraz projektantami
  • Definiowanie wzorców architektonicznych wspierających implementację rozwiązań w oparciu o najnowsze trendy i technologię w tym AI/ML
  • Zapewnianie synergii architektonicznej dostarczanych rozwiązań
  • Analiza dostępnych rozwiązań i rekomendacja optymalnych technologii zarówno lokalnych jak i w chmurzę
  • Udział w procesie ewaluacji nowych technologii
  • Wewnętrzny konsulting technologiczny przy inicjatywach rozwojowych i projektach

Co otrzymasz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w projektowaniu rozwiązań z zakresu systemów analitycznych
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów udostępniających dane ze pomocą usług będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość architektury i platformy SAS 9.4 lub/i SAS Viya
  • Znajomość architektury i platformy Oracle (mile widziane Oracle Exadata)
  • Znajomość platformy Oracle ORDS lub innej do budowy usług będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość zagadnień i technologii CI/CD (Bitbucket / Bamboo / Liquibase / JIRA)
  • Znajomość zagadnień z zakresu DataOps i/lub MLOps
  • Znajomość zagadnień z zakresu BigData będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w sektorze ubezpieczeniowym będzie dodatkowym atutem

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – 1 spotkanie
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696