Architekt/Deweloper SAS
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Polska Kasa Opieki S.A.
2. 5. 2024

1033656801

Obowiązki

  • Rozwój i zarządzanie Repozytorium Danych Finansowych (sprawozdawczość finansowa, zarządcza, ocena efektywności, kluczowe wskaźniki, systemy motywacyjne).
  • Analiza, projektowanie i wdrażanie rozwiązań w środowiskach narzędzi ETL.
  • Rozwój i zarządzanie modelem przetwarzania danych, w tym:
    • analiza potrzeb informacyjnych,
    • definiowanie architektury modelu,
    • definiowanie wymagań w zakresie danych wejściowych,
    • projektowanie procesów i algorytmów przetwarzania danych,
    • wdrażanie rozwiązań.

Wymagania

Oferujemy

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w zakresie modelowania i architektury danych oraz funkcjonowania hurtowni danych.
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem modeli danych i procesów zarządzania danymi.
  • Mile widziana umiejętność pracy z narzędziami programistycznymi i środowiskami bazodanowymi SAS.
  • Zdolność do pracy zarówno z ludźmi jak i z danymi.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Deweloper budowlany Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864