Duński - pracownik administracyjny - Back Office
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Personnel and Media Solutions
17. 4. 2024

Poszukujemy kandydatów z językiem duńskim Nasz Klient to międzynarodowy BANK

Obowiązki

  • odpisywanie na zapytanie
  • weryfikacja otrzymanej korespondencji w języku duńskim
  • współpraca z pozostałymi zespołami i uzupełnianie w systemie wewnętrznym

Wymagania

  • znajomość duńskiego na poziomie B2 / C1
  • znajomość angielskiego na poziomie B2

Oferujemy

  • umowe o pracę
  • szkolenia
  • podnoszenie kwalifikacji
  • zespół międzynarodowy i współpracujący chętnie ze sobą przy projektach
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293