Pracownik administracyjny z językiem niemieckim
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Personnel and Media Solutions
6. 5. 2024

Nasz Klient poszukuje kandydatów z językiem niemieckim (od poziomu b1/b2)

Obowiązki

  • weryfikowanie zapytań w systemie
  • uzupełnianie danych
  • odpowiadanie na zapytania innych zespołów

Wymagania

  • znajomość niemieckiego b1/b2

Oferujemy

  • umowę o pracę / dla studentów - umowę zlecenie
  • możliwość pracy tylko na 1 zmianę poranną (od godziny 7:00)

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Pracownik biurowy gdański
  • Pracownik kolei Gdańsk
  • Pracownik umysłowy Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293