(dś) Praca na produkcji - operator maszyn
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
SGP GROUP
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn wykorzystywanych przy produkcji foteli samochodowych - wkładamy element, wyciągamy, robimy wizualną kontrolę jakości.

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w porze dziennej i nocnej.

  • zaangażowanie i sumienność.

OFERUJEMY:
  • stawkę na start 27 zł/h brutto,

  • podwyżkę po 3 mc do 27,50 zł/h brutto,

  • zarobki miesięczne do 6,5 tyś. zł brutto,
  • system rotacyjny - pracownicy na stanowiskach zmieniają się co godzinę,

  • umowę o pracę tymczasową,

  • dodatek 100% stawki min. za soboty,

  • dodatek 20% stawki min. za nocki,

  • możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład już po 3 mc pracy,

  • pracę w godzinach 06-14/14-22/22-06,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego pod okiem specjalistów - dopiero wchodzisz na rynek pracy? Zapraszamy, wszystkiego Cię nauczymy,

  • opiekę naszego koordynatora,

  • do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP!

  • Praca Oświęcim
  • Operator maszyn Oświęcim
  • Operator Oświęcim
  • Pracownik produkcji Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228